AudiClub [Latvia]START.LV
Top.LV
PULS.LV Professional statistical system


    
 
Ziemassvētki ir žēlsirdības, prieka un dāvanu laiks…
pirmdiena, 8. decembris, 2008. g., 11:55

Laiks nepielūdzami iet uz priekšu. Ātri, pavisam ātri, pienāks laiks mūsu tradicionālajai akcijai palīdzība bērnu namiem. Šī būs jau piektā akcija ar AUDI kluba un mūsu draugu atbalstu.

Pati tradīcija radās vēl 2000.gadā, kad mēs ar draugiem un domu biedriem savācām pirmās nepieciešamības priekšmetus un nogādājam bērnu namiem Rīgā (Maskavas ielā) un Viļņā (Antokalis). Kopš tā laika, es esmu šis tradīcijas iniciators starp saviem draugiem un paziņām... Ir diezgan liels Bērnu namu un internātskolu skaits, kur mēs sniedzām kaut nedaudz prieka . Visas pilsētas, kurās mēs bijām, pat grūti atcerēties...Rīga, Viļņa, Vangaži, Inčukalns, Lode, Smiltene (tur bija pulcējušies pārstāvji no trīs bērnu namiem), Kalkūni, Dzintari...Bet tas nav būtiski...Tie, kuri ir piedalījušies braucienos uz bērnu namiem, mani sapratīs, tas vārdos nav aprakstāms. Bērnu namos, patversmēs un internātskolās atrodas bērni no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm, bērni ar psiholoģiskām traumām un bērni - bāreņi. Pirms Ziemassvētkiem mēs braucam pie viņiem, lai dāvātu viņiem daļiņu siltuma un prieka.
Jau tagad draugi, paziņas un paziņu paziņas nes mantas priekš bērniem. Parasti bērniem ir nepieciešams:
- apģērbs (tīrs), apavi, veļa (jauna);
- higiēnas priekšmeti (zobu birstes un pasta, ziepju trauki, spoguļi, ķemmes u.c.);
- gultas veļa un piederumi vienvietīgai gultai;
- grāmatas, krāsojamās - grāmatas, kancelejas piederumi;
- galda spēles;
- sporta piederumi ( bumbas, raķetes, hanteles u.c.).
Iespējama finansiāla palīdzība pirmās nepieciešamības priekšmetu iegādei. Vēl būs vajadzīgi iepakojuma papīrs vai maisiņi ar Ziemassvētku zīmējumiem. Ja Jūsu dāvana ir iepakota un iepakojumā ir apģērbs, tad norādiet kam tas domāts un kāds izmērs (piemēram: „Džinsi meitenei no 12- 14 gadiem, augums 150-160 cm”).
Būtu ļoti brīnišķīgi, ja atrastos grupa entuziastu, kuri varētu organizēt teatralizētu uzvedumu, piemēram, pagājušajā gadā bērnus priecēja jautrā pele.
Sporta centrs OLIMP (A. Deglava iela 7) ierādīja telpas, bērniem domāto pirmo nepieciešamības mantu un priekšmetu uzglabāšanai. Projektēšanas un montāžās organizācija „Perfectum” (A.Deglava iela 7-21) pirms Ziemassvētkiem ierādīs telpas dāvanu šķirošanai un iepakošanai.
Kontaktpersonas ( tie, kuri pieņem no Jums dāvanas bērniem), pēc tradīcijas būs Latvijas AUDI kluba dalībnieki:
Artjoms (Delart)- 29142414, Rīga- Imanta, Bolderāja
Leonīds (Leo)- 26439019, Rīga, Iļģuciems
Oskars (Os)-29234838 Jelgava, Jelgavas rajons, Jelgava- Rīga
Andrejs (Рысь)-29269959, Rīga- stadiona „Daugava” rajons, Pļavnieki, Ulbroka- Saurieši- Salaspils- Ogre- Ķegums- Lielvārde.
Sekojiet jaunākajām ziņām, uzdodiet jautājumus un iesniedziet savus priekšlikumus forumā http://www.audi-club.lv/forum/viewtopic.php?t=8080

Ar cieņu,
Andrejs Osipovs
Latvijas AUDI klubs

 

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner
2002-2007 (C) Latvijas Audi Klubs
Powered by GarmTech, Coppermine, Phpbb.